Kubki z tekstem krynica

Załóż osobiste koło naukowe

Koło naukowe to coś, co doskonale sprawdza się na każdej uczelni. Wszyscy wiedzą, że nie tylko dopomaga w kształtowaniu swoich zamiłowań i daje punkty, za które da się otrzymać stypendium, ale służy tworzeniu się przyjaźni a przy tym tworzeniu więzi, które trwać będą dłużej niż szkoła wyższa. Czasem jednakże na naszym wydziale bądź kierunku brak ludzi którzy czynią właśnie to, co akurat nas by interesowało. Co wtenczas zdziałać? Naturalnie wziąć sprawy w swoje ręce!
Założenie koła naukowego nie jest może aż tak prostą kwestią, lecz przy odrobinie zacięcia i pomocy chociaż paru osób zainteresowanych tym samym, co ty, powinno pójść jak z płatka. Po kilku dniach to, co konieczne, to znaczy formalności, donoszenie papierów, wyszukiwanie wolnej sali będzie wam już niezmiernie dobrze znane a przy tym zaczniecie się trudnić tym, co sympatyczne – wymyślaniem logo, postanawianiem czy wolicie promować się poprzez kubki z tekstem, a może jednak nie kubki, tylko bluzki.
Znaczącą sprawą będzie dostarczenie do ogólnej wiadomości faktu waszego istnienia. Obwieszczajcie się w związku z tym – w akademickiej gazetce, poprzez kreatywne plakaty przyciągające wzrok, za pośrednictwem wywiadów w radiu studenckim. Urządzajcie wydarzenia i inspirujcie wszystkich do wstąpienia w wasze szeregi – parę wycieczek i zabaw zdecydowanie powinna zainspirować rzesze osób do wykreowania z wami czegoś odjazdowego. Zaangażujcie się w promocje poprzez ołówki z logo, ulotki, wtrącone wcześniej kubki z wpisem albo czapki z waszymi rysunkami. Bezsprzecznie nie pożałujecie i pozyskacie pokaźne zainteresowanie.


Możliwość komentowania jest wyłączona.